Parasole z nadrukiem dla firm

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Firmowe gadżety są niezwykle ważnym elementem w promocji marki. Budują pozytywny wizerunek firmy, a także przyciągają uwagę klientów. Najczęściej akcje promocyjne obejmują tanie i praktyczne przedmioty, jak długopisy. Można także zdecydować się na sprzedaż próbek własnego produktu, które pozwolą zaznajomić się z ofertą danej firmy. Ostatnio bardzo popularne są także ekologiczne torby na zakupy, które prawie każdy z nas posiada. Jeśli umieszczone zostanie na nich np. logo firmy, można przypuszczać, iż sprzedaż produktów danej marki znacznie wzrośnie.

Firmowe parasole z nadrukiem

Jeśli stać Cię na nieco droższą formę promocji firmy, możesz zamówić parasole z nadrukiem umieszczonym ma materiale czaszy. Ich koszt zależy od typu sprzętu, który wybierzesz, a także od jakości samego napisu. Eleganckie parasole z nadrukiem powinny mieć dołączony do zestawu dobrej jakości pokrowiec. Znacznie tańsze są z kolei parasolki składane, które zmieszczą się w każdej torebce oraz torbie.

Dobry projekt

Przydadzą się także letnie warianty firmowych gadżetów. Zamów duże parasole z nadrukiem w jasnych kolorach. Taki prezent klienci zabiorą ze sobą na wakacyjne wycieczki. Pamiętaj, że logo firmy musi być dobrze widoczne. Zaprojektuj napis, którego wymiary będą wystarczające, aby przechodnie mogli odczytać nazwę firmy. Uzgodnij z grafikiem wszystkie szczegóły projektu, żeby uniknąć późniejszych niepotrzebnych rozczarowań.

Efektywna reklama

Jeśli chcesz, aby klienci powracali do Twojego sklepu, pamiętaj o kilku rzeczach. Akcje promocyjne muszą być przeprowadzane kilka lub nawet kilkanaście razy w ciągu roku. Rabaty i zniżki przyciągają tłumy, które są chętne na zakup danej rzeczy, ale w niższej cenie. Możesz również przygotować atrakcyjne ceny dla stałych klientów firmy. Dobrym sposobem na promocję marki jest także zatrudnienie do jej reklamy popularnej osoby, która jest lubiana i szanowana wśród klientów. Celebryci i gwiazdy ze świata filmu lub muzyki skutecznie nakłonią do zakupu Twojego produktu. Niestety, spot reklamowy z udziałem gwiazdy jest dosyć kosztowny.